YENİ VE GÜNCEL İÇERİKLER HAKKINDA KISA BİR SOHBET

gitarisyen

Aşk şarkıları söylemeyi bıraktığımız gün

her şeyimizi yitirdik biz. İşte o yüzden

hep aşk şarkıları söylüyorum.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

YENİ İÇERİKLER HAKKINDA KISA BİR SOHBET

 

Merhaba... Yine koşturmaca, telaş, yoğunluk ve günlük hayatın hayhuyu içinde geçen günlerin ardından güncel ve yepyeni içeriklerle yeniden birlikteyiz. Bu hafta "SİNEMA" ana menüsünün "Haftanın Filmi" alt menüsüne 2016 yılı yapımı "GÖRÜNMEYEN MİSAFİR / CONTRATIEMPO" isimli ve Türkçe dublajlı "Suç, Gerilim, Gizem" türündeki filmi ekledim. Umarım hoşunuza giderek izlersiniz.

Bunun dışında; yine "SİNEMA" ana menüsünde yer alan "Bir Yudum Nostalji" menüsüne "MAVİ AY / MOONLIGHTING (1985)" ve "ZİYARETÇİLER / V (1984)" isimli nostaljik iki dizi filmin jeneriğini ekledim. Umarım bu jenerikleri izlerken kısa bir süreliğine de olsa geçmişin o güzellik kokan günlerine dönersiniz.

Ayrıca; "MÜZİK" ana menüsünde yer alan "Yorumladığım Şarkılar" menüsüne "SAMANYOLU" ve "GİTMESİN GÖZLERİNDEN PIRIL PIRIL ARZULAR" isimli şarkıların tarafımca yapılmış yorumlarıyla, "Kısacık Yorumlarım" menüsüne "TÜRK MİLLETİYİZ" isimli şarkının kısaca yorumladığım bir bölümünü ve "Bestelerim" menüsüne sözleri Christian Morgenstren'e, müziği ise bana ait olan ve kendi seslendirdiğim "İKİ EŞEK" isimli şarkıyı ekledim. Umarım bunları dinlerken de keyif alırsınız.

Yine "EDEBİYAT" ana menüsünde yer alan "Şiir(imsi)lerim" menüsüne "BU ŞEHİR" ve "İÇKİ RESMÎ GEÇİDİ"  isimli, tarafımdan yazılmış iki adet şiir(imsi)yi ekledim.

Son olarak; "FOTOĞRAF" ana menüsünde yer alan "Doğa Fotoğrafları", "Şehir Fotoğrafları", "Güzel Anların Fotoğrafları" ve "Dekor Fotoğrafları" menülerine fotoğraf makinem ya da cep telefonumla çektiğim birçok yeni fotoğraf ekledim.

Umarım bütün bu içerikler dertlerinizden bir nebzeliğine de olsa uzaklaşmanıza ve hoşça vakit geçirmenize vesile olur.

Yeni içeriklerle görüşmek üzere şimdilik hoşça kalın...

 

(25 Kasım 2023)
gitarisyen
(M. Feridun Gülsan)

"ANA SAYFA"YA GİT

 

 

Site Tasarımı: gitarisyen © 2011